Co o nas mówią?

Wiele lat praktyki pozwoliło nam pomóc setkom ludzi, poznać sekrety i przyczyny najczęściej występujących schorzeń oraz pozyskać wiedzę niezbędną do ich skutecznego leczenia i zapobiegania.

Oto opinie naszych niektórych podopiecznych:

Jan Krzysztofek

Aktor

Wiele lat pracy w zawodzie aktora sprawiło, że zmagałem się z bólem. W ubiegłym roku trafiłem na rehabilitację medycyną chińską w Termach Mszczonów. Po kilkunastu zabiegach stan mojego organizmu znacznie się poprawił, a ból niemalże ustąpił. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony skutecznością tych naturalnych zabiegów i dużymi umiejętnościami fizjoterapeuty, dlatego też z czystym sumieniem polecam go znajomym i przyjaciołom. Jeśli ktoś z Państwa czuje ból, dyskomfort radzę spróbować rehabilitacji medycyną chińską!

Norbert

Trener Baseball’u

Po operacji dwa lata temu miałem problemy z podniesieniem uda.
Gdy przypadkiem trafiłem do Term Mszczonów, postanowiłem spróbować chińskiego masażu. Ku mojemu zdziwieniu po 45-minutowym zabiegu mogłem podnieść nogę. Ta rehabilitacja jest naprawdę niesamowita!

Michał Szymański

Manager, Termy Mszczonów

W październiku 2019 roku wprowadziliśmy program fizjoterapii TCM do Term w Mszczonowie. Kilkakrotnie korzystałem z zaproszeń chińskich fizjoterapeutów. Największym zdumieniem było dla mnie, że po 30 minutach masażu mój łokieć tenisisty przestał boleć! Rehabilitacja TCM naprawdę działa. Doświadczyłem tego sam, wiem to także od pacjentów, którzy przyjeżdżają do term na zabiegi i bardzo sobie cenią umiejętności chińskich fizjoterapeutów.

[Link do artykułu: https://zyrardow.eglos.pl/aktualnosci/item/34626-rehabilitanci-z-chin-masuja-na-termach]

Peter

Przedsiębiorca

Żona Petera trafiła do TCM z porażeniem twarzy i ust. Po około 10 dniach leczenia TCM przez naszego fizjoterapeutę, teraz całkowicie powróciła do swojego pierwotnego stanu! Nie używano żadnych leków, polegając tylko na rękach fizjoterapeuty i stosując teorię medycyny chińskiej do wykonywania masażu.

Galeria zdjęć:

在线客服
在线客服